Galvenie » Raksti » Mani raksti

Brīnums kuru redzēt ir vērts!

2009. gada 6.martā mani sauca palīgos kāds kungs no baznīcas un teicās ka vajag paskatīt kas atgadījies ūdens sūknītim kas nodrošina sanmezgla telpas ar ūdeni .tā nu es tur šiverējos pa to bedri ar to sūkni veicot reanimācijas pasākumus un it kā jau viss līdzēts, bet vajadzētu vēl viņa ilgmūžībai pārbaudīt pāris parametru un dodoties ārā no baznīcas telpām uz auto lai paņemtu vēl instrumentus, pēkšņi sastingu un saprotu ka esmu redzējis kaut ko neparastu un neikdienišķu, un mēģinot pagriezt domu un laiku atpakaļ atkāpjos trīs soļus un neticu savām acīm pie altāra stāv dzīvs koks ko pazīstam kā egli ,un šī nemaz neliekas traucēta ka šo te atnesa vēl pirms ziemassvētkiem un pieslēja taisni te blakus altārim .

Nu ziniet es pats baznīcā neeju ,jo netiku  radināts un audzināts tai vidē, bet vienu zinu droši, ka cirsts skujkoks pirmo nobirdina savas adatas un tad tas izskatās pēc kupla žagara jau mēneša laikā bet te secen jau trešais mēnesis ,bet šī stāv visā savā košumā un adatas kā dzīvas visā sulīgajā zaļumā par ciekuriem nemaz nerunājot .un sajutu spēku kurš ir aprakts pašos mūsos, redz ja koks iztur tad laikam arī cilvēks spēs izturet .

Galu galā es tiku galā ar to sūknīti un man promejot tas dziedāja kā tāda trekna muša, bet raksta būtība ir sekojoša : Jūties un esi stiprs tad spēsi pamanīt savu domu sevī un vērtīgas lietas sev apkārt, kā arī pats tiksi pamanīts un cienīts.

Pateicoties šim notikumam esmu ieguvis jaunu patstāvīgu klientu un viņa pozitīvo novērtējumu par manu darbu un atieksmi pret to!

Paldies, par iedvesmu materiāla tapšanai un reālo notikuma gaisotni šīs baznīcas mācītājam un tehniskajam personālam.starp citu šī baznīca atrodas klusajā ielā 2. parka teritorijā.
Kategorija: Mani raksti | Pievienoja: adminis (16.11.2009)
Skatījumu skaits: 762 | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]