Galvenie » Raksti » Mani raksti

Briesmas un šausmas kas uzglūn no skapīšu iekšpuses !

Tā nu es vadīdams savu ikdienu saņemu zvanu no kārtējā santehniķu-upura Apvaicājos kas vainas un kas uz sirds, bet pretī skan jau labi pazīstamā bēdu stāsta meldiņš, kur kungs vai ar aizraudātām acīm lūdz lai šo glābju .Redz, kaut kas vairs neesot kā agrāk jo viņa skapītī zem virtuves izlietnes esot apmeties plūdu mošķis kas dzīvo virtuves skapītī nu izrāda tam savas dusmas un varenību, kurš nupat jau rīko testus, kur pa virtuves skapīti tek ārā vairāk ūdens nekā caur izlietnes krānu ir iespējams ieliet izlietnē. Sarunājam, ka došos apskatīt un darīt, ja kas līdzams, bet nu jau laiks ir 20.oo kad esmu ieradies. Saimnieks ar vērtējošu aci mani ielaiž iekšā un pavada uz virtuvi lai nupat mošķim daru galu, ja reiz esmu ieradies un saucos par santehniķi.

Jā, skatos un redzu- patiess PLŪDU-MQŠĶA midzenis virtuves skapīša iekšienē un ka tas te jau ir iesakņojies kopš tās reizes, kad santehniķis tur bija pēdējoreiz pirms 3-5 gadus atpakaļ un radījis labvēlīgus apstākļus plūdu mošķa midzenim.

Tā nu mošķis bez bēdu un raižu tur auklējās un izauga par briesmoni aizņemdams arvien vairāk vietas skapīša iekšienē,un dzīdams saimnieku vai izmisumā kad tas reizi mēnesī grib ieskatīties tam acīs un nolasīt rādījumus par izlietoto ūdens daudzumu.

Aplūkojot rūpīgāk manu ka viens mošķa tausteklis kas piezīdies vannas izstabas krānam aiz vecuma sulo un pūžņo virtuves skapītī, bet tiko es to aizskaru tas plīst un nu ir S..............  tāā nu es pieņēmu lēmumu ka dotajā brīdī varu tikai  sniegt palīdzību novēršot plūdus ,jo te visumā ir nepieciešama stingra iejaukšanās mõšķa ikdienas dzīvē un lai tā pūzni likvidētu ir nepieciešama gandrīz vai ķirurģiska iejaukšanās ar santeniskajiem istrumentiem .

Novērsis radušo bojājumu saku saimniekam ka mõšķis nav pie labākās veselības un nu tas ir neprognozējams  savās izdarībās, un nākamais pārbaudījums nesolās būt aiz kalniem ,bet teju,teju kuru katru mirkli.

Nākošās dienas laikā es sazinoties ar bēdu sagrauzto namatēvu vienojamies par cipariem darba izpildes atalgojumam un materiāliem kuri nepieciešami jaunu cauruļvadu izbūvei un par to kas  atiecas  vēlamo gala rezultātu un tā vizuālo izskatu, un metodēm kuras vajadzētu pielietot lai amputētu visus plūdu mošķa piesūcekļus kuri bija izstiepušies pavisu dzīvokli , toletē pie poda, vannas istabā un virtuvē  pie izlietnes un pie veļas mašīnas, pat filtrs ar kolbu bija mõšķa pārziņā ,kā teikt viss kas atrodas aiz skaitītājiem

Šajās bildēs ir redzams tas ,kādi sindromi nenovēršami liecina par to, ka jūsu paspārnē atrodas šis plūdu mošķis, kas nes sev līdz ļauno slapjumu un citas mitruma klapatas.

 
 

Uz galda stāv saraksts un ir nositis laiks kad vajadzētu doties pie sasirgušā kunga bet tiek piedāvāts laiks no pieciem vakarā un te nu mani pārņem bažas vai maz tas būtu prāta darbs jo kā nekā tas darāms daudzdzīvokļu namā un kā zināms var gadīties dauz neparedzamu šķēršļu sākot ar to, ka nav brīvas piekļuves galvenajiem stāvadu krāniem gadījumā ja sapuvusi izrādītos ievad caueule pirms noslēgkrāna dzīvoklī.

Un es kungam atzvanu un izstāstu šos apsvērumus un meklējam laika logu darbu izpildei dienas laikā ,kuru drīz arī atrodam un vienojušies par laiku un dienu uzsākam mošķa atskaiti mošķa pēdējām dienām.

Norunātajā laikā esmu klāt ar savu kolēģi un nesam iekšā visus mošķa operācijas vajadzībām nepieciešamos imstrumentus un aprīkojumu, atstājot auto tikai ārkārtas reanimācijas aprīkojumu (vītņugriezi) un citus sīkumus. Kolēģis Edijs no Ogres jau uzrotī krekla piedurknes un gatavojas mošķa amputācijas procedūrai kurai viss sagatavots, bet es  ar klientu dodos uz tuvējo materiālu bodi lai iepirktu nepieciešamos materiālus darba izpildei, un apmeklējot otro bodi visus pirkumus esam veikuši uz urā, un atgriežamies dzīvoklī pie nu jau bijušā mošķa ,jo Edijs tam ir rūpīgi amputējis visus tā taustekļus un nutie mierīgi guļ tērauda izlietnē lai dotos uz labākiem plūdu  mošķu laukiem,

Bet mēs uzņēmīgi radījām jauno cauruļvadu izbūvi un jau pēc stundām piecām sešam esam to pabeiguši un izmēģinājuši un guvuši pozitīvas atsauces no saimnieka puses. Vēl tikai pārliecinoties par visu ka viss ir kārtībā dodamies prom sanēmot iepriekš aprunāto atalgojumu par padarīto  un diena ir galā tā pat kā šis rakstskad arīpašiem jādosas uz mājām un atpūsties, jo nāks atkal diena kad ļaudis lūgs mani turpināt šo cīņu ar plūdu mošķiem.

Bet nu visa kodols ir tāds ka Jums pašiem ir jābūt gataviem cīņai ar šiem  plūdu mošķiem vienalga, kur, un kādāizskatā vai formā tie  būtu ieperinājušies, jo tie varētu būt jeb kuras santehniskas lietas izskatā vai veidolā .

Paldies! Paldies! Un vēlreiz Paldies! 

Kategorija: Mani raksti | Pievienoja: adminis (16.11.2009)
Skatījumu skaits: 877 | Reitings: 5.0/2
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]