Galvenie » FAQ [ Jauns jautājums ]

Un kā ar spices ierōkošanu?
Ar cieņu, Dita Kalniņa
Atbilde:
vai varētu mazliet precīzāk ? tas atiecas uz spices iedzīšanu vai ūdens pievadīšanu no tās uz ēku? un vairāk apstāstiet par savu ideju lai izprastu precīzāk esošo situāciju un vēlmes.
Pievienoja: Dita Kalniņa

Labdien!

Vēlētos uzzināt vai Jūs slēdzat līgumus par mājas ūdens, kanaliz.un siltumapgādes sistēmas tehnikas apkalpošanu (īres māja ar 20 dzīvokļiem). Ja jā tad uz kādiem nosacījumiem un kāda būtu aptuvenā mēneša maksa???


Atbilde
:
 Uz doto brīdi vienpersoniski neesmu gatavs uzņemties šādas saistības par visām komunikācijām daudzdzīvolļu nama apsaimniekošanā, jo noteikti ka nama iekšējās komunikācijas neatbilstu manis uzteiktu tehnisko noteikumu prasībām pēc faktiskā stāvokļa novērtējuma.Un teikšu ka tad kad šis komunikāciju stāvoklis ir ļoti labs tad ir nepieciešama tikai laicīga un profesionāla apsekošana .lai jau iepriekš apsekojot varētu paredzēt nolietojumu un plānot profilaktiskos darbus, kas nevienmēr izvēršas melnos darbos un sūrās naudās lai laicīgi izvairītos no avārijas situācijām visnepiemērotā brīdī.

    

Labdien,
Sakiet cik, izmaksātu aukstā ūdens skaitītāja (1/2 collas) noņemšana no ūdensvada, starpposma ievietošana ūdensvadā (vietā, kur bija skaitītājs) uz laiku līdz 2-3 dienām, skaitītāja nogāde līdz Kr.Valemāra 157 (verificēšanas iestāde) , tā saņemšana atpakaļ pēc pāris dienām un uzmontēšana atpakaļ uz ūdens stāvvada ?
Objekts atrodas Tallinas ielā, Rīgā.
Atbilde:
lētāk būs ja pie jums atbrauks speciālists ar jau verificētu skaitītāju un vienlaikus veiks apmaiņu un blombēšanu atstājot jums verificētā skaitītāja papīrus kurus jūs iesniedzat apsaimniekotājam vai pārvaldniekam un gatavs, tas jums izmaksās augstākais 7-10 Ls .nevis mana braukšana 2 reizes.kas varētu tad sasniegt pat 15-25 Ls
Šo meistaru tālruņi pieteikumam ir 27229871 un 67245756

Labdien!

Es par sludinājumu, par apkuri.

Tātad, lieta tāda: dzīvoju mājā, mājā ir 4dzīvokļi, es vēlos atvienoties no kopējā apkures katla, un uzlikt pats savu. Tātad respektīvi atvienoties no vecās apkures un uzlikt jaunu gāzes katlu, sakiet ar ko man sākt un ko man darīt?
Un aptuveni cik tas varētu izmaksāt? Dzīvoklis nav sevišķi liels, zem 100m2.

Iepriekš paldies!
Atbilde:
Sākiet ar to ka ieejiet latvijas gāzes mājaslapā = lg.lv = un tu rir visa nepieciešamā informācija kas jādara lai saņemtu tehniskos noteikumus gāzes apkures ierīkošanai jūsu dzīvesvietā.


Labvakar!
Par kādu samaksu Jūs varētu veikt Junkers Eirolines apkures katla apkopi (ar propāna gāzi)? Katls atrodas Jelgavas novadā, 20 km no Jelgavas.
Atbilde:
varētu but robežās no( ** - ** cenzēts) Ls. kā summa  kopā ar ceļu!

adminis:
nav saskaņota summas atrādišana. 

Labdien vai jūs varat pateikt kādas markas betonu izmanto siltajām grīdām ?
Siltajām geīdām uz 40m2 ir jāveido termo šuve - kā to izveido?
Ja jus ierīkojat siltās grīdas ,cik jūs prasat (tikai par trubu savilkšanu)
Atbilde:
Viens no populārākajiem betona ieklāšanas veidiem ir sausbetona masas ieklāšana ar frēzēšanu, + nav nepieciešans betona transportēšanas ceļš ar kerru vai spaiņiem jo to piepuš kompresors pa cauruļvadu uz izredzēto ieklāšanas telpu, bet noteikti ka to var iemaisit ar maisitāju un ieklāt ar rokām, lai nesadārdzinātu darba izmaksas.
Par betona marku runājot noteikti ka vajadzētu ņemt vērā noslogojumu un slāņa biezumu, bet parasti izmanto vidējas stipribas betonu kuram stipribas paaugstināšanas nolukā var pievienot ari metāla skaidas vai stikla škieras materiālus.
Termo šuvei uz 40 m2 vajadzētu tikt ierikotai. parasti izmanto cietāku polisterolu ar speciālu pie seguma piestiprināmu balstplāksni kura pārklāta ar pielimājošu materiālu kas paredzēta stiprināšanai. bet ari šeit varat izmantot prasmigas rokas,un ar smalku meistaru stiķiem šādu termo šuvi var izveidot paši un iestrādāt pielmējot ar mitrumizturigu armēto limlentu (protams pēc cauruļu ieklāšanas)un noteikti vajadzētu izmantot šajās šuvēs izolāciju ari cauruļu laušanas  novēršanai un amortizācijai, lai kad viena gridas plakne nosēžas vai iekritas.
tā kā mana gridu ieklāšanas metode ir atšķiriga no citu meistaru ieklāšanas veidiem tas ir saistits ar to ka notiek karstas caurules ieklāšana lai novērstu tās lušanu locijumu vietās un nav nepieciešami straujas locšanas veidgabali bet pēc atdzišanas tā ieņem savu vietu uz ieklātās plaknes sastingstot izliktajā pozā, pēc pilnigas atdzišanas tiek veikta hidrauliskā pārbaude un kad tās rezultāti ir apmierinoši uz izturibu un blivumu ,tad dotais laukums saudzgā ietekmē ir gatavs betona masas ieklāšanai uz tās.
darba izmaksas caurules ieklāšanai šeit nevar tikt atspoguļotas jo tās tiek vērtētas individuāli, atkarbā no kvadrātmetru un loku skaita  +  tas ir atkargs no sagatavošanās darbu daudzuma un tehnisko izdevumu lieluma.

Labdien,

man nepieciešams dvieļu žāvētāja cauruļu nomaiņa (caurules ~4,5m) Jūrmalā, Slokā.
Vai Jūs baraucat arī uz Jūrmalu?
Vēlos mainīt metāla caurules pret plastmasas, atstājot tikai pašas dvieļu žāvētāja caurules metāla.
Kādi izcenojumi par darbu un materiāliem? Kā ir ar garantijas nodrošināšanu?

Iveta

Atbilde:

   Jā iespējami ir ari šādi darbi, kuros tiek paredzēta cauruļvadu nomaina.
Klienti izvēlas mani kā speciālistu un es pie tiem braucu kaut vai uz Bausku.
Par darba izcenojumiem jau ir teikts, ka te tādus ciparus nevar rakstit lai nemaisitu gaisu konkurentiem ar paviršāku atieksmi pret darbu.
Par garantiju: garantiju meistars var dot tikai un vienigi savam darbam.
Man nav tādu šķirojamo klientu kam taisit tā, vai šitā.
 Mana darba un kvalitātes latiņa ir ari pietiekami augstu pacelta, lai manis veiktie darbi, un pakalpojumi, butu atiecigā kvalitātes limeni konkurēt spējigi, un mans cenrādis atšķirtos no citu   lidzvērtigu meistaru darba uzteiktās takses vai vērtējuma, jo es taču esmu "JusuSantehnikis"
Pievienoja: Iveta

Vai ir svariigi kadaa veida tiek pieslegtas akk.tvertnes?respektiivi - siltais udens tiek padots pa augssu aukstais tiek aizvadiits pa apakssu.Pec tam kad katls ir izkurejies un akk.tvertnes uzsilussas siltais udens tiek nemts no apaksas un udens kas naak no sistemas tiek pievadiits uz augssu.Vai siet arii darbojas princips karstums celaas uz augssu ja muca ir uzsildita vienmeriigi!!Vai arii akk.tvertne stradaa kaa termoss un situms ir sadaliits veinmeriigi pa tilpumu??!!
Paldies!
Uldis
Fiziku neviens nav atcēlis un tāpēc arī viss siltums koncentrējas tvertnes augšpusē, tāpat kā tvertnes uzlāde arī enerģijas noņemšana notiek tvertnes augšpusē neizjaucot tvertnes hidraulisko plūsmu samaisot vai izlīdzinot  tās temperatūru.
Pievienoja: Uldis

Labdien. Jautālums ir, vai ši katls ir uz laiku darbināms ar balona gāzi? Paldies.

jā, šis JUNKERS katls ir darbināms ar balona gāzi!


Labdien. Vai drīkst īslaicīgi Junkers Euroline katlu darbināt ar propāna gāzi?
Uz šo jautājumu atbildes vēl nav.